MoneyWise – Android Bütçe Uygulaması

Bu devirde harcamaların takibini yapmak zor. Her ne kadar bankalar artık internet şubeleri ile ayrıntılı dökümler verse de nakit ödemeler konusunda yapabilecekleri bir şey yok. Bu iş için çeşitli android uygulamaları var. Bunlardan biri de MoneyWise.

MoneyWise, çoklu hesap ve bütçe kaydı, harcamaları kategorilere ve etiketlere göre sınıflandırma, grafik döküm, filtreleme ve tarihe göre sıralama gibi çeşitli özelliklere sahip kolay kullanımlı bir uygulama. Mevcut tüm para birimlerini destekliyor. CSV ve HTML olarka çıktı alınabiliyor.

Kullanımı gerçekten çok pratik; bütçenizi belirliyorsunuz, harcamalarınızı yazıyorsunuz ve hangi gün ne için ne kadar harcandığının kaydını tutuyorsunuz. Aylık belirlediğiniz bütçeyi aşıp aşmadığınızı kontrol edip grafik olarak hangi kalemlere ne tür harcamalar yaptığınızı görebiliyorsunuz.

Yazılımın ücretsiz ve ücretli olmak üzere 2 versiyonu var. Ücretli olan 6,37 dolar. Ücretsiz olan versiyonunda etiketlendirme, hesap ve bütçe sayısında belirli kısıtlamalar var ancak bireysel kullanım için yeterli olur.

Ücretsiz SürümÜcretli Sürüm

Şu yazılar da ilginizi çekebilir...

Bir Cevap Yazın